PIERWSZY TANIEC

Planujecie Wasze wesele? Chcecie, żeby było wyjątkowe? A może Wasz pierwszy taniec wcale nie musi być tym ostatnim? 🙂 mamy dla Was niepowtarzalną propozycję: zatańczcie tango! To taniec pełen emocji, to dialog, żywioły, spotkanie dwóch osób. I, co najważniejsze, tango przyciąga... i każdy, kto spróbuje choć jeden raz, zostaje w nim na długo...

Zapraszamy Was do Akademii na kurs pierwszego tańca. Indywidualny, dostosowany do Waszych umiejętności i potrzeb. Ułożymy dla Was niepowtarzalną choreografię w charakterze tanga argentyńskiego (poczujecie się jak Al Pacino w "Zapachu Kobiety" 🙂 )

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI! 
W odpowiedzi uzyskacie wszelkie niezbędne informacje, szczegóły oraz ofertę przygotowaną specjalnie dla Was!

kontakt@casabuena.pl
tel. 793 963 700

ILONA I JAKUB

Na pomysł naszego pierwszego tańca wpadliśmy dwa miesiące przed ślubem, więc mieliśmy bardzo mało czasu na jego przygotowanie! Podeszliśmy do nauki na luzie - jeśli się nauczymy na tyle, że nie będzie nam wstyd na siebie patrzeć, to zatańczymy, jeśli nie, to odpuszczamy 🙂 Byliśmy przekonani, że na druga wersja będzie nam bliższa 😛 Ale trafiliśmy na Michała i Agatę - fajnych ludzi i cierpliwych nauczycieli! Podeszli do nas inaczej niż sobie to wyobrażaliśmy - nie uczyli nas konkretnej choreografii, oni nauczyli nas tańczyć tango! Dzięki temu, gdy w dniu wesela ogromny stres spowodował, że się pomyliliśmy, udało nam się jakoś z tego wybrnąć i dokończyć taniec 😉 Byliśmy świetnie przygotowani za co Wam Agato i Michale ogromnie dziękujemy! To była wspaniała przygoda, która na pierwszym tańcu na pewno się nie skończy!